sobota, 10 września 2016

Podpaski z kieszonką na nietrzymanie moczu, obfite miesiączki

Problem z nietrzymaniem moczu po naturalnym porodzie jest dość powszechny. Ale nie tylko kobiety po porodach mają z tym problem.

Czasami podpaski wielorazowe nie są wystarczająco chłonne, i urodził się u mnie pomysł na podpaski, w których można będzie regulować chłonność poprzez dodawanie wkładów chłonnych.

Podpaska posiada „bazę” , która składa się z PULu, który zabezpiecza przed przeciekaniem i od skóry dałam czarny coolmax, który zwiększy komfort poczuciem suchości.
Wkład, akurat do mojej testowej podpaski, został uszyty z weluru bawełnianego, ale bambus będzie bardziej chłonny i jeśli pomysł Wam się spodoba i podpaski trafią do sklepu, będą różne opcje i wielkości wkładów, aby można sobie regulować chłonność według potrzeb.

Podpaski z kieszonką mogą również służyć w czasie miesiączki, szczególnie polecane dla kobiet , które mają obfite miesiączki , a którym gotowe podpaski wielorazowe z wszytym wkładem nie wystarczają.

Co myślicie o takim pomyśle? Wiem, że nie odkrywczy,ale chyba na polskim rynku nie ma podpasek z kieszonką z warstwą zabezpieczającego PULu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz